Kontakt

Nyhet! Utökade öppettider!  Nu når ni oss även på helger!

Telnr: 0651-10 000   Bussbokning: Må-Fre 08.00-18.00, Lör & Sönd 10.00-18.00

Kontor & Resebutik! Välkommen in! Må-Fre 08.30-16.30

Noremon 22 B

827 30  Ljusdal

 
 
Resebutiken i Ljusdal ligger vid vårt bussgarage i Nore, mittemot Ljusdals Camping.

Hitta till oss i Ljusdal >>

 
E-POST

info@harjedalingen.se
 
 
 
Jenny Svensson
jenny@harjedalingen.se
 
Elisabet Månsson
elisabet@harjedalingen.se
 
Emelie Widmark
emelie@harjedalingen.se
 
Joakim Brunner-Palm
jocke@mohlinsbussar.se
 
Urban Mejding
urban@harjedalingen.se
 
Mats Thunell
mats@mohlinsbussar.se
 
Robert Mohlin
robert@harjedalingen.se
 
KristinaThunell
kristina@harjedalingen.se
 
 
 

HÄRJEDALINGEN YTTERHOGDAL

Telnr: 0680-605 80  Mån-Fre 08.00-18.00 , Lör & Sön 10.00-18.00
 
 
 
Våra kryssningar till Mariehamn, Riga, Tallinn & Helsingfors!
Teater- och weekendresor
Europaresor 2016
Resor Sverige Norden
Köp vårt rabattkort och res billigare
Boka buss
Behöver du taxi? Ring för bokning & info!
Trafikinformation