Kontakt

Utökade öppettider! Nu når ni oss även på helger!

Telefonnr: 0651-10 000

Bussbokning: Måndag - Fredag 08.00-18.00  Lördag & Söndag 10.00-18.00

Midsommarhelgen (fredag 22/6 - söndag 24/6)
har bussbokningen öppet 10.00-18.00.
Kontor & Resebutik har stängt. 

Kontor & Resebutik: Måndag - Fredag 08.30-16.30  Välkommen in! 


Noremon 22 B
827 30  Ljusdal
 

Kontakta oss via e-post: 

info@harjedalingen.se
 

Camilla Jonsson
camilla.jonsson@mohlinsbussar.se
 
Emelie Widmark
emelie.widmark@mohlinsbussar.se
 
Elisabet Månsson
elisabet.mansson@mohlinsbussar.se
 
Jenny Svensson
jenny.svensson@mohlinsbussar.se
 
Joakim Brunner-Palm
jocke.brunner@mohlinsbussar.se
 
Urban Mejding
urban.mejdling@mohlinsbussar.se
 
Mats Thunell
mats.thunell@mohlinsbussar.se
 
Therese Aurusell
therese.aurusell@mohlinsbussar.se
 
Robert Mohlin
robert.mohlin@mohlinsbussar.se
 
KristinaThunell
kristina.thunell@mohlinsbussar.se