Kontakt

Utökade öppettider! Nu når ni oss även på helger!

Telefonnr: 0651-10 000

Bussbokning: Måndag - Fredag 08.00-18.00  Lördag & Söndag 10.00-18.00
 

Kontor & Resebutik: Måndag - Fredag 08.30-16.30  Välkommen in! 


Noremon 22 B
827 30  Ljusdal
 

Kontakta oss via e-post: 

info@harjedalingen.se
 

Camilla Jonsson
camilla.jonsson@mohlinsbussar.se
 
Elisabet Månsson
elisabet.mansson@mohlinsbussar.se
 
Daniel Wahlberg
daniel.wahlberg@mohlinsbussar.se
 
Urban Mejding
urban.mejdling@mohlinsbussar.se
 
Mats Thunell
mats.thunell@mohlinsbussar.se
 
Therese Aurusell
therese.aurusell@mohlinsbussar.se
 
Robert Mohlin
robert.mohlin@mohlinsbussar.se
 
KristinaThunell
kristina.thunell@mohlinsbussar.se
 
Anders Larsson
anders.larsson@mohlinsbussar.se