Kontakt

Utökade öppettider! Nu når ni oss även på helger!

Bokning av expressbussresor:
Måndag - Fredag 08.00-18.00  Lördag & Söndag 10.00-18.00

0651-10 000

 

Kontor & Resebutik i Ljusdal (Evenemangresor) :
Måndag - Fredag 08.30-16.30  Välkommen in!

0651-677 046


Härjedalingen Buss KB
Noremon 22 B
827 30  Ljusdal
Org.nr 916591-0242
 

Kontakta oss via e-post: 

info@harjedalingen.se


Medarbetare kontor och resebutik:

Camilla Jonsson
camilla.jonsson@mohlinsbussar.se
 
Elisabet Månsson
elisabet.mansson@mohlinsbussar.se
 
Daniel Wahlberg
daniel.wahlberg@mohlinsbussar.se
 
Urban Mejding
urban.mejdling@mohlinsbussar.se
 
Therese Aurusell
therese.aurusell@mohlinsbussar.se
 
Robert Mohlin
robert.mohlin@mohlinsbussar.se
 
KristinaThunell
kristina.thunell@mohlinsbussar.se
 
Anders Larsson
anders.larsson@mohlinsbussar.se
 
Mats Thunell
mats.thunell@mohlinsbussar.se
 
Karin Oskarsson
karin.oskarsson@mohlinsbussar.se