Contact

 

Vid frågor och bokning av expressbussresor:
måndag - fredag kl. 08.30 - 16.30

0651-10 000 tonval 1

Kontakta oss via e-post: info@harjedalingen.se

Kvarglömt     Reklamation

 


Kontor & Resebutik i Ljusdal (evenemangsresor):
måndag - fredag kl. 08.30 - 16.30

Pga rådande situation och för att minska risken för spridning av Covid-19
är resebutiken stängd tillsvidare. Vi hjälper er gärna med bokning över telefon, ring 0651-10 000.

Härjedalingen Buss KB
Noremon 22 B
827 30  Ljusdal

Org.nr 916591-0242
 

Medarbetare kontor och resebutik:

 
Helen Forsblom 
helen.forsblom@harjedalingen.se
 
Camilla Jonsson
camilla.jonsson@mohlinsbussar.se
 
Elisabet Månsson
elisabet.mansson@mohlinsbussar.se
 
Anders Larsson
anders.larsson@mohlinsbussar.se
 
Mats Thunell
mats.thunell@mohlinsbussar.se
 
Stefan Andersson
stefan.andersson@mohlinsbussar.se
 
Urban Mejding
urban.mejdling@mohlinsbussar.se
 
Robert Mohlin
robert.mohlin@mohlinsbussar.se
 
KristinaThunell
kristina.thunell@mohlinsbussar.se
 
Therese Aurusell
therese.aurusell@mohlinsbussar.se
 
Karin Oskarsson
karin.oskarsson@mohlinsbussar.se
 
Jenny Svensson
jenny.svensson@mohlinsbussar.se
 
Cecilia Ljung
cecilia.ljung@mohlinsbussar.se